CT-6ETP105
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-6ETP105
JLCPCB Part #
C5973396
Package
Plugin
Description
1 1MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS