CT-6ER105
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-6ER105
JLCPCB Part #
C5579860
Package
Plugin
Description
1 1MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS