CT-6EF102
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-6EF102
JLCPCB Part #
C5973384
Package
Plugin
Description
1 1kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS