CFS-1003MC
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CFS-1003MC
JLCPCB Part #
C3312514
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 1,000 cycles 10 100mA 2.54mm 6V PC Pin Slide, Rocked Plugin,P=2.54mm DIP Switches ROHS