UZT1E220MCL1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UZT1E220MCL1GB
JLCPCB Part #
C2164557
Package
SMD,D6.3xL4.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 25V 33mA@120Hz 4.5mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL4.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS