UZT1C220MCL1GB
MFR.Part #
UZT1C220MCL1GB
JLCPCB Part #
C2163518
Package
SMD,D5xL4.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 22uF 26mA@120Hz 4.5mm 5mm ±20% SMD,D5xL4.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS