UZS1E100MCL1GB
MFR.Part #
UZS1E100MCL1GB
JLCPCB Part #
C2163260
Package
SMD,D5xL4.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 25V 27mA@120Hz 4.5mm 5mm ±20% SMD,D5xL4.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS