UZP1V100MCL1GB
MFR.Part #
UZP1V100MCL1GB
JLCPCB Part #
C2164525
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 29mA@120Hz 35V ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS