UZP1E4R7MCL1GB
MFR.Part #
UZP1E4R7MCL1GB
JLCPCB Part #
C1984912
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 16mA@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 4.7uF ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS