UZG1V220MCL1GB
MFR.Part #
UZG1V220MCL1GB
JLCPCB Part #
C3829226
Package
SMD,D6.3xL3.9mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 3.9mm 35V 36mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL3.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS