UZG1H100MCL1GB
MFR.Part #
UZG1H100MCL1GB
JLCPCB Part #
C2162989
Package
SMD,D6.3xL3.9mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 26mA@120Hz 3.9mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL3.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS