UZG1C100MCL1GB
MFR.Part #
UZG1C100MCL1GB
JLCPCB Part #
C2761582
Package
SMD,D4xL3.9mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 16V 16mA@120Hz 3.9mm 4mm ±20% SMD,D4xL3.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS