UZE1H010MCL1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UZE1H010MCL1GB
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 12.6mA@10kHz 1uF 3.95mm 4mm 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS