UYA1K161MNJ1MS
MFR.Part #
UYA1K161MNJ1MS
JLCPCB Part #
C20298194
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 13.5mm 160uF 5000hrs@125℃ 650mA@100kHz 80V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS