UXY1E113MHW
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UXY1E113MHW
JLCPCB Part #
C1588154
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+135℃ 11000uF 18mm 19mΩ@100kHz 25V 3000hrs@135℃ 40mm 5.78A@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS