UWX1V2R2MCR2GB
MFR.Part #
UWX1V2R2MCR2GB
Description
-40℃~+85℃ 12.6mA@10kHz 2.2uF 2000hrs@85℃ 35V 3mm 5.4mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD