UWX1H2R2MCR2GB
MFR.Part #
UWX1H2R2MCR2GB
Description
-40℃~+85℃ 15mA@10kHz 2.2uF 2000hrs@85℃ 3mm 5.4mm 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD