UWX1E560MCR1GB
MFR.Part #
UWX1E560MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 114mA@10kHz 2000hrs@85℃ 25V 5.4mm 56uF 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD