UWX1E560MCL1GB
MFR.Part #
UWX1E560MCL1GB
JLCPCB Part #
C445041
Package
SMD,D8xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 25V 5.4mm 56uF 76mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS