UWX1E4R7MCR2GB
MFR.Part #
UWX1E4R7MCR2GB
Description
-40℃~+85℃ 18mA@10kHz 2000hrs@85℃ 25V 3mm 4.7uF 5.4mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD