UWX1C560MCR1GB
MFR.Part #
UWX1C560MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 5.4mm 56uF 6.3mm 94.5mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD