UWX1C330MCL1GB
MFR.Part #
UWX1C330MCL1GB
JLCPCB Part #
C2163085
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 33uF 49mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS