UWX1C220MCR1GB
MFR.Part #
UWX1C220MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 22uF 5.4mm 55.5mA@10kHz 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD