UWX1A470MCL1GB
MFR.Part #
UWX1A470MCL1GB
JLCPCB Part #
C445048
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 47uF 5.4mm 52mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS