UWX0J331MCR1GB
MFR.Part #
UWX0J331MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 255mA@10kHz 330uF 5.4mm 6.3V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD