UWX0J331MCL1GB
MFR.Part #
UWX0J331MCL1GB
JLCPCB Part #
C445051
Package
SMD,D8xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 170mA@120Hz 2000hrs@85℃ 330uF 5.5mm 6.3V 8mm ±20% SMD,D8xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS