UWX0J330MCR1GB
MFR.Part #
UWX0J330MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 33uF 5.4mm 55.5mA@10kHz 5mm 6.3V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD