UWX0J330MCL1GB
MFR.Part #
UWX0J330MCL1GB
JLCPCB Part #
C1972428
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 33uF 37mA@120Hz 5.4mm 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS