UWX0J221MCR1GB
MFR.Part #
UWX0J221MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 165mA@10kHz 2000hrs@85℃ 220uF 5.4mm 6.3V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD