UWX0J220MCR1GB
MFR.Part #
UWX0J220MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 42mA@10kHz 4mm 5.4mm 6.3V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD