UWX0G330MCL1GB
MFR.Part #
UWX0G330MCL1GB
JLCPCB Part #
C2163024
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 28mA@120Hz 33uF 4V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS