UWX0G101MCR1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UWX0G101MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 4V 5.4mm 5mm 84mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD