UWT1V221MNR1GS
MFR.Part #
UWT1V221MNR1GS
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 220uF 285mA@10kHz 35V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD