UWT1H2R2MCL2GB
MFR.Part #
UWT1H2R2MCL2GB
JLCPCB Part #
C2163086
Package
SMD,D3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.2uF 3mm 5.4mm 50V 9mA@120Hz ±20% SMD,D3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS