UWT1H220MCR1GB
MFR.Part #
UWT1H220MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 5.4mm 50V 76.5mA@10kHz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD