UWT1H220MCL1GB
MFR.Part #
UWT1H220MCL1GB
JLCPCB Part #
C445062
Package
SMD,D8xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 5.4mm 50V 51mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS