UWT1H100MCR1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UWT1H100MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 45mA@10kHz 5.4mm 50V 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD