UWT1H010MCR1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UWT1H010MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1uF 4mm 5.4mm 50V 9.45mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD