UWT1E470MCR6GS
MFR.Part #
UWT1E470MCR6GS
JLCPCB Part #
C2165473
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 47uF 5.8mm 59mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS