UWT1C220MCL1GB
MFR.Part #
UWT1C220MCL1GB
JLCPCB Part #
C445073
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 22uF 30mA@120Hz 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS