UWT1C101MCR1GB
MFR.Part #
UWT1C101MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 16V 5.4mm 6.3mm 90mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD