UWT1C100MCR1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UWT1C100MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 16V 27mA@10kHz 4mm 5.4mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD