UWT1A330MCR1GB
MFR.Part #
UWT1A330MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 33uF 5.4mm 52.5mA@10kHz 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD