UWT1A220MCR1GB
MFR.Part #
UWT1A220MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 22uF 40.5mA@10kHz 5.4mm 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD