UWT0J330MCL1GB
MFR.Part #
UWT0J330MCL1GB
JLCPCB Part #
C2164145
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 30mA@120Hz 33uF 5.4mm 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS