UWT0J221MCL1GB
MFR.Part #
UWT0J221MCL1GB
JLCPCB Part #
C445082
Package
SMD,D8xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 102mA@120Hz 220uF 5.4mm 6.3V 8mm ±20% SMD,D8xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS