UWT0J102MNL1GS
MFR.Part #
UWT0J102MNL1GS
JLCPCB Part #
C445083
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 10mm 230mA@120Hz 6.3V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS