UWR1H220MCL1GB
MFR.Part #
UWR1H220MCL1GB
JLCPCB Part #
C134235
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 5.5mm 50V 52mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS