UWJ1V220MCL1GB
MFR.Part #
UWJ1V220MCL1GB
JLCPCB Part #
C1984938
Package
SMD,D6.3xL5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 35V 45mA@120Hz 5.5mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS