UWJ1V100MCL1GB
MFR.Part #
UWJ1V100MCL1GB
JLCPCB Part #
C2163626
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 29mA@120Hz 35V ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS